ANDONIS CIVOPULOS
LUBOŠ ANDRŠT
LETNÍ KONCERTY VE VALMEZU
V našem letním klubovém programu “Easy Ride” připravujeme koncerty legend české rockové a folkové hudby, ale i jiných kulturních žánrů. Fenoménem současné doby je aktivní vystupování hudebníků, kteří vytvářeli charakter rockové hudby již v 70. a 80. letech. Někteří hudebníci se na současnou scénu vracejí, jiní z ní nikdy neodešli. Všichni ale určitým způsobem navazují na specifické kořeny hudby tehdejších let. Díky osobitému pojetí upoutávají i současné posluchače. V komorním prostředí našeho klubu Cafe Rossonero můžete poznat tyto muzikantské legendy z bezprostřední blízkosti a vnímat jejich tvorbu spojenou se špičkovým technickým zázemím. Současně podporujeme koncerty mladých talentovaných hudebníků.
dramaturgie / produkce: Dominika Orságová, tel.: 702 167 247,
Jana Kratochvílová je zpěvačka s dokonalým hlasem, textařka a skladatelka původem z Moravy. Byla první českou zpěvačkou, která v někdejším Československu zpívala v tehdy novém stylu rock-reggae. Jde o osobnost s výstředním zjevem a zcela nezaměnitelným hlasovým projevem. Před svou emigrací 1984 nazpívala řadu úspěšných hitů „V stínu kapradiny”, „Copánky“, „Dlouhá bílá žhoucí kometa“, „Milování za svítání (Jdi hned ráno)“, „Trajler BX60“,, „No a co“, “Smaragdové lasery”, “Publikum tvé jsem já“ ..
HUDEBNÍ OSOBNOSTI V KLUBU:
Adresa a telefon: Cafe Rosso Nero Palackého 470 75701 Valašské Meziříčí Otvírací doba: po-čt: 7 - 22 hod. pá:   7 - 00 hod. so:  10 - 22 hod. ne:  10 - 20 hod. Kontakt - vstupenky: tel: +420 725 571 336
support band
C A F F É  B A R  /  G A R D E N Workshop